Nadciśnienie | Wybór odpowiedniego ciśnieniomierza może ocalić życie!

Wysokie ciśnienie jest jednym z pierwszych symptomów wielu groźnych chorób. Na szczęście, w dzisiejszych czasach można je odpowiednio kontrolować. Mierz swoje ciśnienie regularnie, dzięki czemu będziesz mógł odpowiednio i szybko zareagować. Podstawą pomiaru ciśnienia jest jego dokładność. W przypadku jej braku, pacjent może mylnie czuć się beztrosko lub niepotrzebnie panikować. Aby tego uniknąć, przed kupnem ciśnieniomierza, zawsze należy zwrócić uwagę na jego jakość. Nasze ciśnieniomierze są przetestowane klinicznie i zostały pozytywnie zatwierdzone przez uprawomocnione protokoły Europejskich, Niemieckich oraz Brytyjskich Towarzystw Nadciśnienia.

Produkty w tej kategorii:

Paski BeneCheck GLU

Paski do pomiaru poziomu glukozy we krwi

ZOBACZ PRODUKT ZAKUP PRODUKT

ROSSMAX V701

Nadgarstkowy ciśnieniomierz automatyczny. Idealnie sprawdzi się w domu, pracy i w podróży. Mobilny, wygodny i dyskretny.

ZOBACZ PRODUKT ZAKUP PRODUKT

ROSSMAX X3

Naramienny ciśnieniomierz automatyczny. Nowoczesny, dokładny i prosty w obsłudze. Sprawdzi się u najbardziej wymagających pacjentów.

ZOBACZ PRODUKT ZAKUP PRODUKT

ROSSMAX CF701 K

Wysokiej klasy ciśnieniomierz automatyczny łączący w sobie dwie metody pomiarowe oscylometryczną oraz osłuchowa - Korotkowa.

ZOBACZ PRODUKT ZAKUP PRODUKT

ROSSMAX X1

Naramienny ciśnieniomierz automatyczny. Dokładny i niezawodny, idealny do wykorzystania w każdym domu.

ZOBACZ PRODUKT ZAKUP PRODUKT