Inhalacja | Uwolnij swój oddech!

Dział inhalacji jest najbardziej rozbudowanym segmentem w naszej ofercie. Leczenie chorób dróg oddechowych to coraz powszechniejszy problem z jakim borykają się nasi Klienci. Stad, nasze profesjonalne podejście do tego typu urządzeń. Oferujemy inhalatory z bardzo dobrymi parametrami leczniczymi oraz dobrze dobranym zestawem inhalującym. Szereg dostępnych części zamiennych, sprawia że zakup naszego inhalatora to wybór na długie lata.

Produkty w tej kategorii:

ROSSMAX NE100

Funkcjonalny i praktyczny inhalator tłokowy dla całej rodziny. niewielkie rozmiary oraz cicha praca sprawiają, że jest on idealny do wykorzystania w warunkach domowych.

ZOBACZ PRODUKT ZAKUP PRODUKT

Rossmax NI60

Inhalator tłokowy "piesek" to połączenie doskonałych właściwości leczniczych oraz świetnej zabawy. Jakość wykonania, zabawny wygląd oraz wydajna inhalacja sprawiają że jest ulubieńcem dzieci i ich rodziców.

ZOBACZ PRODUKT ZAKUP PRODUKT

ROSSMAX NB80 Q

Inhalator tłokowy dedykowany dla najmłodszych pacjentów. Niewielkie rozmiary, cicha pracy i przyjazny wygląd sprawiają, że inhalacja dzieci przebiega szybko, sprawnie i efektywnie.

ZOBACZ PRODUKT ZAKUP PRODUKT

ROSSMAX NB500

Profesjonalny inhalator tłokowy do pracy ciągłej. Silny kompresor tłokowy nadaje się do pracy w każdych warunkach. Polecany do pracy w szpitalach, przychodniach i klinikach.

ZOBACZ PRODUKT ZAKUP PRODUKT

ROSSMAX NH60

Nowoczesny inhalator tłokowy, wielokrotnie nagradzany za wyjątkowy design. Niewielkich rozmiarów, cichy i wygodny w użyciu.

ZOBACZ PRODUKT ZAKUP PRODUKT